Co dokładnie zaplanowaliśmy:

 1. Cykl szkoleń z psychologiem – Aleksandrą Podymą dotyczących asertywności, radzenia sobie z presją społeczną i wyznaczania własnych granic:
  • Wiem czego chcę, nie idę za innymi – wstęp do asertywności – czwartek 10.06, godzina 17:30. Warsztat będący wprowadzeniem do tematyki asertywności.
   Szczegóły wydarzenia oraz zapisy znajdziecie tutaj
   LINK DO WYDARZENIA NA FB
  • Ok, tu się zatrzymajmy – jak wyznaczać swoje granice – czwartek 17.06, godzina 17:30. Warsztat pokazujący jak poprzez asertywność wytyczać granice zachowań innych osób względem nas.
   Szczegóły i zapisy już niebawem.
  • O pływaniu pod prąd – wyzwania postawienia własnych granic – czwartek 24.06, godzina 17:30. Warsztat na temat radzenia sobie z wykluczeniem i ocenami otoczenia gdy zaczynamy żyć po swojemu.
   Szczegóły i zapisy już niebawem.
 2. Piknik mindfulnessowy Weź głęboki oddech, który odbędzie się w niedzielę 20.06 we wrocławskim Parku Tołpy, podczas którego będzie można poznać ćwiczenia mindfulnessoweo pomagające w wyciszeniu się i lepszym spojrzeniu w siebie, porozmawiać z psychologiem i spędzić czas w miłej atmosferze na świeżym powietrzu.
  Szczegóły już niebawem.
 3. Cykl filmów, artykułów i materiałów online o tematyce zdrowia psychicznego oraz odczarowujących mity dotyczące terapii, przygotowane przez psycholożkę Aleksandrę Pulcer.
  Materiały będą pojawiać się regularnie na naszych mediach społecznościowych oraz tutaj.

Zapraszamy do udziału i dzielenia się informacjami o naszych działaniach z innymi!

Plan projektu – Uporządkuj swoje myśli na wiosnę